Рекламный блок сверхуРемонт кухні

 Кухня в будинку чи квартирі − це не тільки приміщення, де готують і приймають їжу. Тут можна вирішити поточні проблеми, затишно розташувавшись у вузькому сімейному колі, розслабитися за чашкою чаю з друзями. Тому так важливо створити інтер'єр, який забезпечить комфорт і зручність. Головне − знайти правильний підхід. А допоможуть вам у цьому фахівці компанії «ineriorfor». Наш професіоналізм і багаторічний досвід роботи дозволить втілити в життя різні варіанти дизайну та оформлення вашої кухні.

Етапи ремонту кухні.

Компанія «interiorfor» здійснює ремонт кухні «під ключ» як в елітних пентхаусах і заміських будинках, так і в малогабаритних квартирах.

Роботи включають:

  1.  Демонтаж і прибирання, підготовку до ремонтних заходів.
  2.  Прокладання комунікацій та монтаж освітлення.
  3.  Косметичну обробку.
  4.  Встановлення кухонного устаткування, меблів та інших елементів інтер'єру.

ремонт кухні фото

Від чого залежить кошторис вартості робіт?

Вартість ремонтних робіт коливається в широкому інтервалі. На кошторис впливають:

— Вид ремонту і його складність

Ціна на послуги капітального ремонту значно перевершує ціну косметичних оздоблювальних робіт, що не потребують залучення дорогого обладнання та вузькопрофільних фахівців.

— Площа приміщення

Кількість будівельних матеріалів безпосередньо залежить від розміру площі кухні. Також від цього залежить і кількість зусиль майстрів. Тому, очевидно, що ремонт маленької кухні в панельному будинку(в хрущовці або брежневке), обійдеться вам набагато дешевше ремонту кухні в елітній квартирі великий квадратури.

ремонт кухні фото

— Інтер'єр приміщення.

Оригінальне оформлення «під замовлення» з урахуванням всіх бажань клієнта завжди дорожче класичного інтер'єру. Слід зазначити, що нестандартний ремонт кухні 6 кв. м.,12 кв. м. вимагає більш складного проекту і буде коштувати дорожче, ніж аналогічний дизайн для кухні стандартних розмірів.

— Вид матеріалів для оздоблення.

Виробники пропонують широкий асортимент будівельної продукції за різними цінами. Тому якщо ви хочете заощадити, то можете купити шпалери, лінолеум і керамічну плитку. Для створення ексклюзивного дизайн-проекту кухні необхідні більш дорогі матеріали: мозаїка або декоративний кахель для стін, керамограніт або ламінат для підлоги.

Скласти точний кошторис ремонтних робіт може тільки фахівець після огляду приміщення і врахування всіх вимог замовника.

Основні види ремонту кухні.

Компанія «інтеріорфор» пропонує своїм замовникам якісні послуги зі створення затишних і цікавих інтер'єрів кухонь за прийнятними цінами. Ми втілимо в життя всі ваші мрії і в мінімальні терміни проведемо роботи за такими напрямами:

1.Косметичний ремонт кухні відмінно підійде для тих, кого все влаштовує в плані функціональності, але не вистачає чогось нового візуально. Тому, якщо ви хочете оживити існуючий інтер'єр, замовте косметичний ремонт в компанії «інтеріорфор» . Ми виконаємо для вас: заміну підлогового покриття, монтаж стелі, проведемо обробку стін в їдальні або на кухні-хрущовці кахлем. А найголовніше, все це не потребує від ваз значних фінансових витрат.

2.Капітальний ремонт передбачає повну зміну зовнішнього вигляду і функціонального наповнення вашої кухні. В процесі може бути проведено перепланування приміщення з відділенням робочої частини від гостьової. Таким чином, виходить справжня кухня-студія. Для цього часто доводиться міняти розташування плити. Масштаби робіт також вимагають перенесення розеток і мийки. Саме тому, капітальний ремонт повинні виконувати тільки кваліфіковані фахівці. У нашій компанії працюю саме такі майстри з великим стажем і досвідом робіт. Їм не страшно довіряти навіть самий складний капітальний ремонт.

ремонт кухні фото

Переваги співпраці з компанією «interiorfor».

Професіоналізм і індивідуальний підхід до ремонту – це далеко не все, що може запропонувати своїм клієнтам компанія «interiorfor». У нашій особі ви також найдете надійних порадників, які завжди розкажуть вам про можливі «підводні камені» і порадять які матеріали краще використовувати в залежності від того які стилі інтер’єру та розміри приміщення ви хочете.

Звичайно, краще будь-яких слів про нашу роботу розповість портфоліо. З фото ремонту кухонь можна ознайомитися на сайті. Ми гарантуємо швидке виконання всіх видів оздоблювальних робіт і цінову політику, прийнятну для клієнтів з різними фінансовими можливостями. З компанією «interiorfor» ви можете повністю розслабитися і довірити вирішення всіх питань щодо ремонту справжнім професіоналам.

 


28.01.2017Статья является интеллектуальной собственностью автора и защищена законом Украины "О защите авторских прав". Использование статьи без разрешения Автора, является уголовно наказуемым деянием. Все статьи сайта находятся под зашитой системы депонирования - при перепечатывании ссылка на сайт http://dizainremont.com/ обязательна.


Рекламный блок в левой колонке

Рекламный блок в левой колонке