Рекламный блок сверхуСучасні екрани з МДФ на батареї опалення

Відомо, що більшість нинішніх багатоповерхових будинків побудовані ще в радянські часи, і про зовнішній вигляд чавунних радіаторів або сталевих «гармошок» ніхто не замислювався.

Приступаючи до ремонту, гостро постає питання про декорування батарей опалення.

МПП фірма «Інвест» розробила і виготовляє сучасні екрани з МДФ на батареї опалення, здатні, як перетворити зовнішність радіаторів опалення, так і задекорувати різні ніші, отвори.

Пропонується цілий ряд декоративних екранів у вигляді плоских, навісних екранів, і екранів у вигляді коробу.

Екрани з МДФ

Екрани повністю виготовлені з ...
... Повна інформація про сучасні екрани з МДФ на батареї опалення наведена на сайті фірми «Інвест»: http://ekran.dn.ua/.

Побутовий холодильник.
Як він працює.

Більшість домашніх майстрів без проблем беруться ремонтувати праски, чайники, пилососи, пральні машини, комп'ютери і т.п., але пасують перед таким звичним побутовим холодильником.
Головна причина такої боязні - незнання принципу роботи холодильника і нерозуміння процесів, що в ньому відбуваються.
Спробуємо ліквідувати цей пробіл у знаннях. Тим більше, що все не так вже й складно!

Свеча Давайте почнемо здалеку.
Для початку, вникнемо в суть самого явища: "охолодження продукту в холодильнику".
Уявімо собі, що ми вирішили нагріти свої долоні біля палаючої свічки.
Який фізичний процес буде при цьому відбуватися?
Відповідь проста: температура полум'я висока і тепло, природним чином, буде передаватися більш холодним рукам. Адже тепло ЗАВЖДИ переходить від джерела з більш високою температурою до тіла з більш низькою температурою...

Пластикові вікна (вікна ПВХ).
За і проти.

Вікно з ПВХ Зовсім не так давно у нас з'явилася альтернатива традиційним дерев'яним вікнам - вікна з полівінілхлориду (ПВХ), або, як ми говоримо, пластикові вікна, або вікна ПВХ.

Прийнято вважати, що металопластикові вікна - це якісно новий рівень комфорту в нашій оселі. Чи так це насправді?

Приступаючи до ремонту, дивлячись на старі потріскані і облуплені дерев'яні рами, ми починаємо замислюватися - а може, насправді, поставити пластикові вікна? Адже не дарма ж продажем і установкою таких вікон займається стільки фірм, що дуже складно не те, що вибрати, а навіть розібратися в них.

Чим же все-таки хороші пластикові вікна?

Почнемо з головного - герметичність. Поняття "протяги" і "пластикове вікно" не сумісні. Їх не треба заклеювати на зиму, забивати в стики поролон, а по весні обривати прилиплий папір і відмивати залишки клею. Герметичні пластикові вікна не пропускають також пил з наших перевантажених автотранспортом вулиць ...

Штучний паркет.
Покриття: лак чи масло?

Штучний паркет Мода, мода ...

В останні роки все частіше і частіше виникає питання: покривати паркет лаком чи маслом? Куди не глянь - скрізь лак, а так хочеться чогось новенького. Але чи так уже свіжа ідея покривати паркет маслом? Звернемося до логіки. З одного боку ми знаємо, що паркет, покритий лаком, вимагає періодичного циклювання. З іншого - відомі прекрасні зразки паркету, які простояли 100 - 200 років - згадаємо палаци, середньовічні замки, садиби. Як же паркет примудрився "вижити", якби його циклювати хоча б один раз в 10 років? А ніяк! Він зберігся завдяки тому, що його покривали маслом, а потім, з метою захисту, систематично обробляли воском.

Виходить, що масляне покриття краще, ніж лакове? Відповідь не однозначна. Давайте розбиратися ...

Сучасний класичний італійський дизайн кухні.

Протягом десятків років італійські майстри пропонують кухні найвищої якості. Оригінальний дизайн, функціональність характерні для кухонь з Італії ...

Класичний італійський дизайн кухні-1

Пройти повз італійські кухні не можливо - вони виділяються серед кухонь інших країн-виробників своєю приголомшливою елегантністю і неповторною витонченістю ...
... інша цікава інформація про ексклюзивні кухні наведена на сайті http://kychnia.com.

Електрика в домі.
Як захистити електро-прилади від стрибків напруги.

Згорілі ноутбуки На жаль, багатьом з нас не з чуток довелося стикатися з поломками побутових електроприладів через стрибки напруги в електромережі. Іноді це обходилось легким переляком і, замінивши запобіжник, ми продовжували експлуатувати прилад. Але, найчастіше, обладнання вимагало дорогого ремонту, чи ремонту не підлягало взагалі.
Які ж причини стрибків напруги в мережі?
Перш за все про найбільш небезпечний стрибок - раптове підвищення напруги.
Причин підвищення напруги може бути кілька. Найбільш часто спостерігається різке зростання напруги при одночасному відключенні від мережі багатьох споживачів. Однак, якщо навіть в 11 годин вечора вимкнуть лампочки майже всі жителі вашого району, навряд чи відбудеться відчутне зростання напруги в мережі. А от якщо в кінці робочого дня завод одночасно відключить все енергоємне обладнання - стрибка напружень не уникнути.
Найчастіше перенапруження виникає через обрив нейтрального провода ...Вcі статті є інтелектуальною власністю авторів і захищені законом України "Про захист авторських прав". Використання статті без дозволу Автора, є кримінально караним діянням. Всі статті сайту знаходяться під захистом системи депонування - при передруці посилання на сайт http://dizainremont.com/ обов'язкове!


Рекламный блок в левой колонке