Рекламный блок сверху
Як обрати профнастил для даху та огорожі?

Профнастил для даху

Дуже активно при будівництві використовується профнастил. Що це за матеріал та як його обрати? Інша назва цього матеріалу – металопрофіль. Обирають його залежно від призначення, адже це чудовий матеріал для даху. Також він прекрасно підходить в якості огорожі та як матеріал для облицювання стін. Цей матеріал має багато різновидів, які відрізняються між собою формою та шириною листа. Від цих параметрів буде залежати надійність профнастилу та його призначення. Розберемося, які різновиди металопрофілю найкраще підійдуть для даху, які – для огорожі. Велика перевага цього будівельного матеріалу – хороша ціна, яка вигідно відрізняє його від інших покрівельних матеріалів, таких як металочерепиця або натуральна черепиця. Обов’язково зазначимо, у яких магазинах можна вигідно придбати профнастил. Адже бажано перед придбанням отримати якісну консультацію спеціаліста.

Матеріал для даху

Справді, можна назвати профнастил універсальним матеріалом, адже він при відносно невисокій ціні чудово підійде для накриття даху. Під час будівництва вам потрібно чітко визначитися, чим саме ви будете накривати дах. Металопрофіль – доволі вигідний варіант, адже окрім ціни він має ще одну вагому перевагу – надійність. Прикладами листа для даху можуть бути НС35, НС44. Форма листа також буде залежати від кута нахилу вашого даху.

Взагалі, варто відмітити, що профнастил має невелику вагу, якщо порівнювати з черепицею, відповідно і монтувати його легко. Він має гарний зовнішній вигляд та дозволяє обирати практично будь-який колір. Тому вам не доведеться довго підбирати у каталогах сайдинг із профнастилом подібного кольору, адже це питання ви зможете вирішити без проблем. Достатньо повідомити продавця, який саме колір вас влаштує. Обрати ви маєте можливість також звідси: http://dahstroy.com.ua/catalog/profnastil. Суттєва перевага саме даної компанії – вона здійснює не лише продаж, а й монтаж. Плюс, можлива доставка будь-яких будівельних матеріалів у Луцьк, Рівне, Сарни, Хмельницький. Насправді, це дуже зручно, адже одна компанія буде займатися комплексом питань, пов’язаних з вашим будівництвом. Тут ви також можете замовити пластикові вікна за необхідності.

Матеріал для огорожі

Огорожа з профнастилу

Тепер перейдемо безпосередньо до характеристик профнастилу, який застосовується в якості огорожі. У даному випадку можна обрати більш дешеві позиції, оскільки для даху потрібні найнадійніші листи з великою жорсткістю. Ці характеристики не будуть грати настільки велику роль, коли ви обиратимете огорожу. Звичайно, важливо, аби вона витримала високі пориви вітру та інші фактори, спричинені негодою, але в даному випадку можна обрати менш надійні листи, ніж для даху. Вам може підійти будь-який профіль – починаючи від С8. Орієнтуйтеся на ціну, яка вас буде влаштовувати.


12.07.2017Статья является интеллектуальной собственностью автора и защищена законом Украины "О защите авторских прав". Использование статьи без разрешения Автора, является уголовно наказуемым деянием. Все статьи сайта находятся под зашитой системы депонирования - при перепечатывании ссылка на сайт http://dizainremont.com/ обязательна.


Рекламный блок в левой колонке

Рекламный блок в левой колонке